Poznaj świat inżynierów - Inżynieralia 2022
03 października 2022

W dniach 7-21 października organizujemy INŻYNIERALIA POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ -  wydarzenie adresowane do tegorocznych maturzystów. Chcemy zapoznać młodzież z kierunkami studiów na Politechnice Bydgoskiej, pokazać na czym polegają studia inżynierskie i opowiedzieć o roli inżyniera w obecnym świecie. Uczniowie poznają zawód inżyniera od strony praktycznej – stąd w programie liczne warsztaty w pracowniach i laboratoriach oraz spotkania z praktykami z branży.

Zapraszamy do zapisów!

Wydział Rolnictwa i Biotechnologii

7 października 2022, Al. Prof. Sylwestra Kaliskiego 7, Bydgoszcz - Auditorium Novum

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska