CampusBox na Politechnice Bydgoskiej
05 grudnia 2023

Campus Box – nowe miejsce wymiany przesyłek między pracownikami, doktorantami i studentami.
Masz coś do przekazania koledze, koleżance i nie pasują Ci godziny osobistego przekazania? Skorzystaj z Campus Box-a, nowego miejsca wymiany przesyłek.

Kto może skorzystać z usługi?
Studenci, doktoranci i pracownicy Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich.

Jak to działa?
Tak, jak inne tego typu automaty paczkowe. Rezerwuj szafkę on-line albo przy automacie. Kod odbioru przekaż odbiorcy w dowolny sposób. Jeżeli przekazujesz coś do konkretnego działu administracji i nie oczekujesz potwierdzenia odbioru, to skorzystaj z szafki z wrzutnią.

Ile czasu ma odbiorca na odbiór przesyłki?
72 godziny od momentu jej nadania. Po tym czasie przesyłka będzie do odbioru w Kancelarii Głównej przez 14 dni.

Ile to kosztuje?
Absolutne free, to uczciwa cena.

Gdzie znajdę Campus Box-a?
W holu głównym budynku A pomiędzy placówką Poczty Polskiej a wejściem do korytarza rektorskiego.

Kiedy można działać?
Od 2 stycznia 2024 r.