Enea Bydgoszcz Triathlon 2023 już w ten weekend!
04 lipca 2023

8-9 lipca 2023 roku odbędzie się kolejna edycja Enea Bydgoszcz Triathlon w samym centrum Bydgoszczy.

Politechnika Bydgoska, jak co roku, bierze czynny udział w zawodach! 9 lipca zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa o Puchar Rektora w triathlonie 1/8 sztafety MIX oraz 1/8 indywidualnie K i M. W kategorii studenckiej jest już 7 sztafet mix, indywidualnie - 32 studentki oraz 62 studentów.

Poniżej skład naszych sztafet:

• AZS Politechnika Bydgoska 1: Natalia Zgórska, Przemysław Kozłowski, Przemysław Obara
  • AZS Politechnika Bydgoska 2: Daria Olbińska, Patryk Jańczak, Dariusz Witkowski
  • AZS Politechnika Bydgoska 3: Łukasz Spirka, Małgorzata Czaplicka, Dawid Konowalski
  • Biotechnologia PBŚ (pracownicy): Natalia Miller, Iwona Jędrzejczyk, Aleksander Łukanowski
  • Politechnika Bydgoska (pracownicy): Adam Dahms, Szymon Różański, Maciej Dutkiewicz

Naszych zawodników wspierać będziemy na naszym CHILL STOISKU w Strefie EXPO! Zapraszamy do kibicowania!

Więcej informacji na stronie.