II Turniej debat oksfordzkich KPLD. Sesja wykładów o tezach
07 grudnia 2022

Debaty oksfordzkie są niesamowite – wzbudzają emocje, wzbogacają wiedzę i kształtują mówców. Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich już po raz drugi ma zaszczyt gościć uczestników Kujawsko-Pomorskiej Ligi Debat.

7 grudnia 2022 roku w ramach II Turnieju debat oksfordzkich „Kujawsko-Pomorska Liga Debat” odbędzie się sesja wykładów o tezach. Uczestnicy turnieju - rywalizujące na poziomie wojewódzkim drużyny - będą zgłębiać tematy związane z odziaływaniem odpadów.

Wykłady o tezach można oglądać na żywo

1. 17:00- 17:45 Odpady biodegradowalne to bardziej szansa niż zagrożenie – prelegent: dr inż. Piotr Wojewódzki, Wydział Rolnictwa i Biotechnologii, PBŚ
  2. 18:00-18:45 Obecne problemy związane z odpadami wynikają bardziej ze świadomości społecznej niż złego zarządzania – prelegent: dr hab. inż. M. Gotowska, prof. PBŚ, Prorektor ds. Kształcenia i Spraw Studenckich, Wydział Zarządzania, PBŚ

Debaty odbędą się 14 grudnia 2022 r. na Politechnice Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich – już trzymamy kciuki za Uczestników!