Inżynieralia 2024 - Dzień 3. Wydział Zarządzania
16 października 2024

Za nami Inżynieralia zorganizowane przez Wydział Zarządzania. 300 uczniów ze szkół średnich z całego województwa uczestniczyło w tegorocznym wydarzeniu.

Harmonogram obfitował zarówno w prezentacje kierunków, które można studiować na Wydziale Zarzadzania, ale też w bogatą ofertę firm i instytucji współpracujacych z Wydziałem i z Pomorską Specjalną Strefą Ekonomiczną. Dziękujemy wszystkim szkołom,  firmom i instytucjom za udział w dzisiejszym wydarzeniu. Dobrze jest mieć takich partnerów: WCR BydgoszczColian, HolcimLacpolMMP Neupack Polska Bydgoszcz#SohbiCraftPolandTFKableUnileverBelma Accessories SystemsNarodowy Fundusz Zdrowia#ZUSGłówny Urząd StatystycznyPESA Bydgoszcz SAKrajowa Administracja Skarbowa#ConceptionBiuro Rachunkowe WIGOOkręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Bydgoszczy, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, a także doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu.

Młodzież uczestniczyła również w licznych warsztatach kierunkowych m.in. z zarządzania czasem i psychologii konfliktu, a także z: fitnessu kreatywnego, budowania zespołów, które wygrywają, mind mappingu, autoprezentacji, jakościowego rzutu na markę, ​​​​​​logistyki procesu produkcyjnego, MS Excel w produkcji, Comarch ERP Optima czy wirtualizacji systemów operacyjnych i aplikacji. Fani finansów dowiedzieli się wiele o kreacji pieniądza i jego zarządzaniu, rachunkowości, a zainteresowani marketingiem poznali tajniki eye-trackingu.