Kurs przysposobienia bibliotecznego
13 października 2021

Przedstawiamy kilka ważnych informacji dotyczących kursu z przysposobienia bibliotecznego dla studentów rozpoczynających studia oraz z informacji normalizacyjnej „Podstawy normalizacji w pracy inżyniera” na Politechnice Bydgoskiej.

1. Kurs z przysposobienia bibliotecznego oraz kurs z informacji normalizacyjnej „Podstawy normalizacji w pracy inżyniera” wraz z testem zaliczającym są umieszczone na platformie e-learningowej Politechniki Bydgoskiej pod adresem: http://moodle.pbs.edu.pl.
  2. Informację o obowiązku odbycia kursu, o sposobie zalogowania się w systemie oraz teście zaliczającym przesyła Biblioteka Główna Politechniki Bydgoskiej na uczelniane adresy poczty elektronicznej.
  3. Biblioteka Główna Politechniki Bydgoskiej przesyła do dziekanatów informację o kursie, celem umieszczenia jej na stronie internetowej wydziału oraz zamieszcza informację na USOSweb.
  4. Test uznaje się za zaliczony, jeżeli udzielono co najmniej 60% poprawnych odpowiedzi na pytania zadane w teście.
  5. Po zaliczeniu testu i zakończeniu kursu Biblioteka Główna wystawia dla każdego studenta potwierdzenie odbycia kursu i przekazuje do odpowiednich dziekanatów, celem dołączenia do akt osobowych studenta.
  6. Potwierdzenie odbycia kursu przechowuje się w teczce akt osobowych studenta.