PL

EN

Medale podczas X edycji Enea Bydgoszcz Triathlon
15 lipca 2024

14 lipca 2024 roku w ramach Enea Bydgoszcz Triathlon odbyły się AKADEMICKIE MISTRZOSTWA O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ w triathlonie na dystansie 1/8 sztafet MIX i 1/8 indywidualnie K i M.

Zdobyliśmy 3 x I miejsce oraz 1 x III miejsce! To jeden z większych sukcesów naszych drużyn w historii startów w triathlonie.

Oto wyniki:

• Sztafeta MIX (2M i 1K) AZS 1 PBŚ w składzie: Dominika Sadowska (Wydział Zarządzania), Maciej Kwiatkowski (Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki), Dariusz Witkowski (Wydział Zarządzania) zdobyła 3 złote medale (w kategorii męskiej pokonali wszystkich mężczyzn, w kategorii MIX (2M i 1 K) oraz wygrała w kategorii Akademickiej
  • Sztafeta AZS Politechnika Bydgoska 2 w składzie: Nadia Studzińska (Wydział Hodowli i Biologii Zwierząt), Patryk Jańczak (Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska), Dawid Konowalski (Wydział Rolnictwa i Biotechnologii) zajęła III miejsce w kategorii Akademickiej

Indywidualnie Maja Grabowska na dystansie 1/8 była 10. w kategorii Akademickiej, natomiast Grzegorz Grubich na dystansie 1/2 był 32. w swojej kategorii.