Nagrody Naukowe Prezydenta Miasta Bydgoszczy - nabór zakończony
30 listopada 2021

Szanowni Państwo,

JM Rektor prof. dr hab. inż. Marek Adamski ma prawo do zgłoszenia kandydatów do Nagrody Naukowej Prezydenta Miasta.
Prezydent Miasta Bydgoszczy przyznaje nagrodę indywidualną lub zespołową pracownikom nauki związanym ze środowiskiem bydgoskim, bądź za dzieło związane z Bydgoszczą. Nagroda przyznawana jest za wybitne osiągnięcia naukowe, które znalazły swój wyraz w publikacji, konstrukcji lub wdrożeniu wyników badań w okresie dwóch lat poprzedzających jej przyznanie.

Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach:
- nauki humanistyczne, społeczne i sztuki;
- nauki ścisłe, medyczne i nauki o zdrowiu.

Pracownicy Uczelni mogą składać wnioski o przyznanie Nagrody Naukowej Prezydenta Miasta do dnia 07 lutego 2022 r. w Dziale Ewaluacji i Nauki.
Wnioski zostaną zweryfikowane na poziomie naszej Uczelni. Wybrane otrzymają rekomendację JM Rektora do Nagrody Naukowej Prezydenta Miasta.

Wzory wniosków oraz dodatkowe informacje na temat zasad i trybu przyznania Nagród Naukowych Prezydenta Miasta znajdują się na stronie BIP Miasta Bydgoszczy
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt mailowy z Działem Ewaluacji i Nauki REN@pbs.edu.pl