Ocena zajęć dydaktycznych. Wyniki
08 listopada 2022

Szanowni Studenci,

od 20 czerwca 2022 r. do 18 września 2022 r. wypełnialiście Ankiety Oceny Zajęć Dydaktycznych w systemie USOSweb oraz w Mobilnym USOSie PBŚ. Uśrednione oceny dla poszczególnych kierunków studiów, statystyki dotyczące studentów biorących udział w ankietyzacji, a także odsetek wypełnionych ankiet zostały przedstawione w poniższej tabeli.

Do obliczenia średniej uwzględnione zostały oceny ze wszystkich ocenionych przez Was przedmiotów realizowanych na danym kierunku (na wszystkich semestrach).

Szczegółowe informacje dotyczące wyników ankietyzacji omawiane są na posiedzeniach kolegiów na poszczególnych wydziałach, w których uczestniczą przedstawiciele studentów (członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego - WRSS). Zachęcam do rozmów z przedstawicielami poszczególnych WRSS w celu uzyskania informacji o opiniach studentów o kształceniu na poszczególnych kierunkach studiów.