Otwarty nabór partnerów
19 października 2023

Szanowni Państwo,

Prosimy o odpowiedź na kilka pytań w obszarze potrzeb szkoleniowych Państwa pracowników. Zebrane informacje pomogą Politechnice Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w dostosowaniu oferty szkoleniowej do bieżącego zapotrzebowania rynku pracy.

Ankieta potrzeb szkoleniowych:
Pracodawco, jakich kompetencji potrzebują Twoi pracownicy?

Na Państwa odpowiedzi czekamy do 6 grudnia 2023 r. do godz. 23:59. Dziękujemy za poświęcony czas i wypełnienie ankiety!

OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO NABORU PARTNERA

do wspólnej realizacji projektu w ramach konkursu nr FERS.01.05-IP.08-008/23

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
jako podmiot ubiegający się o dofinansowanie − wnioskodawca
w oparciu o zapisy art. 39 Ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (Dz.U.2022 poz. 1079)

rozstrzygnęła otwarty nabór Partnera

do wspólnego przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu dot. rozwoju kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych (w wieku 18 – 64 lat), aplikowania oraz  realizacji założonych zadań po otrzymaniu dofinansowania ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.
I. Złożone oferty
Politechnika Bydgoska im. J. i J. Śniadeckich w nawiązaniu do ogłoszenia zamieszczonego w dniu 19 października 2023 r. informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie otwartego naboru Partnera do udziały w w/w projekcie zgłosił się:
•    „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców.
II. Wyłoniona oferta
Oferent spełnił kryteria dostępu i kryteria merytoryczne przedstawione w ogłoszeniu o naborze.
„Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców został w dniu 15 listopada 2023 r. wybrany do wspólnego przygotowania oraz realizacji w/w projektu.

OGŁOSZENIE O OTWARTYM NABORZE PARTNERA

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich ogłasza otwarty nabór partnerów w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach konkursu dot. Rozwoju kwalifikacji i kompetencji osób dorosłych (nr naboru: FERS.01.05-IP.08-008/23), finansowanego z Funduszy Europejskich dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS), Priorytet 1 Umiejętności, Działanie 01.05 Umiejętności w szkolnictwie wyższym.

Nabór prowadzony jest do dnia 10 listopada 2023 r. do godz. 12:00

Szczegółowe informacje dotyczące celu partnerstwa, zasad i trybu wyboru partnera przedstawiono w poniższych załącznikach:

Informacje szczegółowe na temat naboru wniosków w konkursie nr FERS.01.05-IP.08-008/23 znajdują się na stronie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.