Otwarty nabór partnerów
26 stycznia 2024
OGŁOSZENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU OTWARTEGO NABORU PARTNERA
do wspólnej realizacji projektu w ramach konkursu nr FERS.03.01-IP.08-001/23

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich jako podmiot ubiegający się o dofinansowanie − wnioskodawca

w oparciu o zapisy art. 39 Ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027 (Dz.U.2022 poz. 1079)

rozstrzygnęła otwarty nabór Partnera

do wspólnego przygotowania wniosku o dofinansowanie projektu dot. zapewnienia osobom z niepełnosprawnościami możliwości skorzystania z oferty szkolnictwa wyższego, aplikowania oraz realizacji założonych zadań po otrzymaniu dofinansowania ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

I. Złożone oferty

Politechnika Bydgoska im. J. i J. Śniadeckich w nawiązaniu do ogłoszenia zamieszczonego w dniu 26 stycznia 2024 r. informuje, że w odpowiedzi na ogłoszenie otwartego naboru Partnera do udziały w w/w projekcie zgłosili się:

• Fundacja Polska Bez Barier;
  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

II. Wyłoniona oferta

Powyższe podmioty spełniły kryteria dostępu. Na podstawie oceny merytorycznej złożonych ofert wyższą punktację uzyskał podmiot Fundacja Polska Bez Barier.

Fundacja Polska Bez Barier została w dniu 21 lutego 2024 r. wybrana do wspólnego przygotowania oraz realizacji w/w projektu.

OGŁOSZENIE O OTWARTYM NABORZE PARTNERÓW

Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich ogłasza otwarty nabór partnerów w celu wspólnego przygotowania i realizacji projektu w ramach konkursu: Dostępność podmiotów szkolnictwa wyższego, Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) Priorytet 3 Dostępność i usługi dla osób z niepełnosprawnościami, Działanie 03.01 Dostępność szkolnictwa wyższego (FERS.03.01-IP.08-001/23).

Nabór prowadzony jest do dnia 16 lutego 2024 r. do godz. 12:00

Szczegółowe informacje dotyczące celu partnerstwa, zasad i trybu wyboru partnera przedstawiono w poniższych załącznikach:

Informacje szczegółowe na temat naboru wniosków w konkursie nr FERS.03.01-IP.08-001/23 znajdują się na stronie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.