Porozumienie z MONDI
07 grudnia 2023

7 grudnia br. miało miejsce uroczyste podpisanie porozumienia z MONDI S.A. z siedzibą w Świeciu. W spotkaniu udział wzięli: JM Rektor prof. dr hab. inż. Marek Adamski, Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ, Kierownik Działu Kształcenia Profesjonalnego dr Katarzyna Kachel oraz przedstawiciele MONDI S.A.: Dyrektor produkcji dr Krzysztof Joachimiak, Dyrektor personalna Joanna Wydra, Monika Grocka z Działu personalnego.

Uczelnia rozwija kolejne obszary współpracy z MONDI S.A., a niektóre z nich dotyczą: praktyk i staży dla studentów PBŚ, pracy dla przyszłych inżynierów, kursów, szkoleń, a także nowych obszarów studiów podyplomowych realizowanych we współpracy z firmą.

Na spotkaniu pojawiło się wiele nowych propozycji współpracy, o których już wkrótce będzie można usłyszeć.