Porozumienie z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Drzymały w Brzostowie
02 czerwca 2023

2 czerwca 2023 roku Politechnika Bydgoska podpisała porozumienie o współpracy oraz list intencyjny z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. M. Drzymały w Brzostowie.

Uczelnię reprezentowała Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ, natomiast szkołę - Dyrektor mgr inż. Michał Tuliszewski. W spotkaniu uczestniczyli także: Prodziekan Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii dr inż. Tomasz Stosik, Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy ze szkołami średnimi dr inż. Monika Rewers oraz Koordynator współpracy z uczelniami z ZSCKR w Brzostowie mgr inż. Ewelina Peplińska.

Przypominamy, że uczniowie ZSCKR w Brzostowie odwiedzili w tym roku Politechnikę Bydgoską i razem ze studentami Biotechnologii świętowali Międzynarodowy Dzień DNA (25 kwietnia 2023 r.).

Bardzo się cieszymy z zacieśniania współpracy między Politechniką i ZSCKR w Brzostowie i liczymy na dalszą owocną współpracę.