Rozdanie nagród na WTIiE
02 lutego 2024

1 lutego ogłoszone zostały wyniki Konkursu na najlepszą pracę dyplomową zrealizowaną na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki w roku akademickim 2022/2023.

Komisja konkursowa w składzie:

• prof. dr hab. inż. Ryszard S. Choraś – Przewodniczący
  • dr inż. Marcin Drechny, prof. PBŚ– z-ca Przewodniczącego
  • dr inż. Adam Marchewka – Sekretarz
  • dr inż. Beata Marciniak
  • dr inż. Grzegorz Meckien
  • dr inż. Piotr Kiedrowski

przyznała nagrodę główną:

• Patrykowi Leda za pracę pt. "Energetyczno – ekologiczna ocena cyklu istnienia wybranej elektrowni fotowoltaicznej w kontekście zrównoważonego rozwoju".

Wyróżnione zostały prace:

• mgr inż. Jakub Kaak, "Analiza wybranych stanów pracy fragmentów sieci rozdzielczej niskiego napięcia prądu stałego",
  • mgr inż. Szymon Betlewski, "Zastosowanie algorytmu Particle Swarm Optimization (PSO) do projektowania filtrów o skończonej odpowiedzi impulsowej (FIR)".

Tego dnia odbyło się również przyznanie nagród w ogólnouczelnianym konkursie ,,Obrazowanie Politechniczne".
Komisja konkursowa postanowiła przyznać nagrodę główną dla Dominiki Durałek za film ,,Wizualizacja 2D do utworu Prelude"
oraz wyróżnienia dla:

• Moniki Dobrzyńskiej za film "Dream"
  • Bartosza Grabowskiego za ,"Film promocyjny PBS"
  • Adama Mazurkiewicza za film "Tanie osiedla mieszkaniowe"

Gratulujemy!