Seminarium naukowo-techniczne: „Synergia BIM i GIS”
10 maja 2024

Z przyjemnością zapraszamy na seminarium naukowo-techniczne pod tytułem "Synergia BIM i GIS", które odbędzie się 22 maja 2024 roku o godzinie 9:00. Wydarzenie jest współorganizowane przez Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska, Stowarzyszenie Geodetów Polskich Oddział Bydgoszcz Studenckie Koło Naukowe „Level Line”.

W trakcie wydarzenia omówione zostaną kluczowe aspekty współdziałania technologii Building Information Modeling (BIM) oraz Geographic Information Systems (GIS). Prezentowane będą zaawansowane narzędzia, które umożliwiają projektowanie, budowę i zarządzanie infrastrukturą, przyczyniając się do optymalizacji procesów zarządzania projektami, analizy przestrzennej i wykorzystania zasobów.

Udział w seminarium jest bezpłatny, jednak ze względów organizacyjnych wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Zachęcamy do zapisania się poprzez stronę: gik.pbs.edu.pl.

Seminarium odbędzie się w ramach Bydgoskich Dni Techniki w budynku Auditorium Novum – aula B, Politechnika Bydgoska, ul. Kaliskiego 7, Bydgoszcz.