Studenci Wzornictwa w konkursie Strefa Studenta
06 maja 2022

Zakończył się pierwszy etap konkursu 11. Strefa Studenta, który jest organizowany w ramach 14. Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations (31.05.-1.06).

Wśród laureatów są studenci Wydziału Sztuk Projektowych Politechniki Bydgoskiej, którzy zostali docenieni w następujących kategoriach:

1. Funkcjonalność i forma
    • Milena Bruska - projekt opakowania na zabawkę edukacyjną rozwijająca wyobraźnię i zdolności rysunkowe dzieci (prowadzący - dr Szymon Saliński)
    • Inez Hinczewska - KILL BÓL/opakowanie na leki przeciwbólowe (prowadzący - mgr Anita Szymankiewicz)
    • Wojciech Zabel - Tenser - seria opakowań na leki obniżające ciśnienie (prowadzący - dr hab. Romuald Fajtanowski, prof. PBŚ)
  2. Szata graficzna
    • Małgorzata Kosicka - projekt opakowania oraz etykiet piw rzemieślniczych/Bydgoski Zakład Piwa Architektonicznego (prowadzący - dr Szymon Saliński)
    • Wojciech Zabel - Sztrynfy - seria opakowań na skarpetki promocyjne dla Bydgoszczy (prowadzący - mgr Anita Szymankiewicz)
  3. Wrażenie
    • Wojciech Zabel - Case Island - opakowanie na zestaw szkolny dla dzieci (prowadzący  - mgr Anita Szymankiewicz)
    • Julia Buczkowska - zestaw opakowań na maseczki w płachcie/Hermosa (prowadzący - mgr Anita Szymankiewicz)

Finał konkursu już 31 maja - trzymamy kciuki!