Stypendia Naukowe Prezydenta Miasta 2022
10 stycznia 2022

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy o możliwości zgłaszania kandydatów do Nagrody Artystycznej Prezydenta Miasta, stypendiów artystycznych,  Stypendiów Prezydenta dla wybitnych młodych naukowców,   oraz  Stypendiów Prezydenta dla wyróżniających się studentów

• Wnioski o przyznanie Nagrody Artystycznej Prezydenta Miasta wraz z uzasadnieniem można składać w terminie do dnia 10 lutego 2022 roku w Dziale Nauki i Ewaluacji pokój B104.

Kandydatów do Nagrody Artystycznej Prezydenta Miasta mogą zgłaszać:
- związki twórcze;
- instytucje kultury;
- uczelnie artystyczne;
- osoby fizyczne.

•     Wnioski o przyznanie stypendiów artystycznych wraz z uzasadnieniem można składać w terminie do dnia 17 stycznia 2022 roku w Dziale Nauki i Ewaluacji pokój B104.

Kandydatów do stypendiów artystycznych mogą zgłaszać:
- związki twórcze;
- instytucje kultury;
- uczelnie artystyczne.

Uwaga! Nie obowiązuje oficjalny wzór wniosku. Treść pisma przewodniego oraz dobór ewentualnych materiałów dodatkowych pozostawia się do indywidualnego uznania kandydata.

Prosimy również o dołączanie ewentualnych załączników w formie elektronicznej (np. na płycie DVD).

Nagroda Artystyczna i stypendia artystyczne Prezydenta Miasta na rok 2022 - Aktualności - Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bydgoszczy

•     Wnioski o przyznanie stypendiów Prezydenta dla wybitnych młodych naukowców oraz stypendiów Prezydenta dla wyróżniających się studentów.

Termin składania: 17 stycznia 2022 roku w Dziale Nauki i Ewaluacji pokój B104.

Szczegółowe informacje oraz pliki do pobrania w poniższym linku:

Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Bydgoszczy - Stypendia Naukowe Prezydenta Miasta 2021 (um.bydgoszcz.pl)

Ważne dokumenty:

1. Wniosek o przyznanie stypendium naukowego Prezydenta Miasta dla wybitnych młodych naukowców
  2. Wniosek o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta dla wyróżniających się studentów
  3. Zgoda na przetwarzanie danych
  4. Obowiązek informacyjny