Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań
06 maja 2019

Regionalne Centrum Innowacyjności Centrum Transferu Technologii Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy oraz Novismo Sp. z o.o. zapraszają na seminarium pt. „Współczesna TRIZ jako narzędzie w pragmatycznych innowacjach”.

Seminarium odbędzie się 10 maja 2019r. w sali C8 – budynek Regionalnego Centrum Innowacyjności. Wykład w j. polskim poprowadzi przedstawiciel Novismo - dr Sergey Yatsunenko - radiofizyk, absolwent Narodowego Uniwersytetu w Dniepropietrowsku. Prowadził badania naukowe w zakresie właściwości optycznych nanocząstek i kropek kwantowych, układów mikrofalowych i terahercowych do zastosowań w medycynie, biologii oraz układach pomiarowo-badawczych. Znawca zagadnień własności intelektualnej i strategii patentowych. Konsultant naukowy z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektów innowacyjnych i pragmatycznych innowacji na podstawie współczesnej Teorii Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań.

dr Sergey Yatsunenko