Unilever na Politechnice
08 marca 2024

7 marca na Politechnice odbyło się spotkanie z firmą Unilever. Przedstawiciele firmy przybliżyli, jak wygląda ich praca oraz jak funkcjonuje bydgoska fabryka Unilever.

Ważną częścią wykładu była wizyta Shailendra Saderawiceprezydenta Łańcucha Dostaw kategorii Beauty & Wellbeing na obszar Europy i Bliskiego Wschodu, który opowiedział o swojej ścieżce kariery w Unilever, która może być inspiracją dla każdego studenta. Dziękujemy Wam za tak liczny udział i aktywność w quizie, w którym najlepsi zostali nagrodzeni. Serdecznie gratulujemy!

Zwieńczeniem wizyty było ogłoszenie projektu „Zbuduj z nami platformę VR przyszłości", którego możecie być częścią. Studenci przy współpracy ze specjalistami z firmy Unilever, będą mogli zaprojektować i wykonać kancept układu do „motion capture”. Nagrodami za udział w projekcie będą Gogle VR- META QUEST 3 dla każdego członka zespołu projektowego. Firma poszukuje 4 studentów chcących rozwijać swoje umiejętności.

Zainteresowani? Aplikujcie ►https://tiny.pl/dm1lx