Współpraca z LO w Tczewie
17 lutego 2023

16.02.2023 r. Politechnika Bydgoska podpisała porozumienie o współpracy z Uniwersyteckim Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie.
Uczelnię reprezentowała Prorektor ds. kształcenia i spraw studenckich dr hab. inż. Małgorzata Gotowska, prof. PBŚ, natomiast jednostkę partnerską Dyrektor mgr Krzysztof Zieliński i Zastępca Dyrektora mgr Beata Gajda.

W spotkaniu uczestniczyli również Dziekan Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska dr hab. inż. Maciej Dutkiewicz, prof. PBŚ oraz Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy ze szkołami średnimi dr Jolanta Cichowska.

Szkoła będzie współpracowała z Wydziałem m.in. we wspólnych przedsięwzięciach dydaktycznych mających na celu podnoszenie wiedzy i kompetencji stawianych współczesnemu inżynierowi. Nasi goście zwiedzili obiekty Uczelni oraz zapoznali się z bazą laboratoryjną kierunków: Budownictwo i Inżynieria Środowiska.