WZ w fordońskim kampusie. Trwają prace remontowe
15 maja 2023

Trwają prace remontowe mające na celu dostosowanie budynków w fordońskim kampusie do potrzeb Wydziału Zarządzania. Roboty budowlane obejmują przebudowę i modernizację pomieszczeń tj.: wykonanie pokoi biurowych, sal laboratoryjnych, sali narad, stref studenta oraz pomieszczeń technicznych. Prace remontowe polegają m.in. na wykonaniu niezbędnych rozbiórek, nowych ścian działowych, montażu stolarki i ślusarki drzwiowej, wykonaniu nowych wypraw tynkarskich oraz warstw wykończeniowych posadzek, zabudów meblowych, a także modernizacji instalacji elektrycznej, teletechnicznej i sanitarnej.

Powierzchnia objęta remontem to 1 458,3 m2. Wartość przedmiotu zamówienia wynosi 3 323 680,00 zł brutto. Przewidywany termin zakończenia prac to 28 czerwca bieżącego roku.