XXII Bieg Uliczny o Puchar Dziekana WTiICh
13 czerwca 2023

20 czerwca 2023 roku (wtorek) odbędzie się XXII Bieg Uliczny o Puchar Dziekana Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej organizowany przy współudziale Akademickiego Centrum Sportu.

Rejestracja uczestników w dniu imprezy w sekretariacie zawodów w godz.10:30-11:55!

• Sekretariat biegu mieści się przy ul. Seminaryjnej przed wejściem do budynku głównego WTiICh.

Dystans i trasa:

• Dystans dla kobiet – ok. 1,5 KM - START o godzinie 12:00 (Seminaryjna, Szubińska, II Dywizjonu Artylerii Konnej, Wysoka, Seminaryjna)
  • Dystans dla mężczyzn – ok. 2,3 KM - START o godzinie 12:30 (Seminaryjna, Szubińska, 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich, Koszarowa, Wysoka, Seminaryjna)

Bieg odbywa się w ramach Juwenaliów Politechniki Bydgoskiej, towarzyszyć mu będzie symboliczne przekazanie kluczy studentom przez JM Rektora.

Zapraszamy wszystkich studentów i pracowników PBŚ do dobrej zabawy oraz aktywnego udziału. Dla najlepszych zawodniczek i zawodników przewidziano nagrody!