POLITECHNIKA DIALOGU - porozmawiajmy o przyszłości edukacji
17 października 2022

Z NAUCZYCIELAMI O NAUCZYCIELACH I PRZYSZŁOŚCI EDUKACJI - SPECJALNA KONFERENCJA NA POLITECHNICE BYDGOSKIEJ

Dyskusja o wyzwaniach stojących przed współczesną edukacją, spotkania z przedstawicielami biznesu, prezentacja nowoczesnych pomocy dydaktycznych i rozwiązań wspierających pracę w szkole – to tylko niektóre z elementów programu konferencji dedykowanej nauczycielom szkół ponadpodstawowych z regionu, która odbędzie się 24 listopada 2022 roku. Do udziału w wydarzeniu zaprasza Politechnika Bydgoska.

Organizatorzy konferencji „Politechnika dialogu – porozmawiajmy o przyszłości edukacji” przygotowali cykl prelekcji dla nauczycieli z zakresu psychologii, coachingu, teorii edukacji czy innowacji w dydaktyce. Konferencji towarzyszyć będzie ekspozycja NOVUM AT SCHOLA przygotowana przez firmy oferujące pomoce dydaktyczne, nowe technologie wspierające kształcenie uczniów, pracę w oświacie i funkcjonowanie współczesnej szkoły. W strefie dobrych praktyk zaprezentują się natomiast przedsiębiorstwa otwarte na współpracę związaną z organizacją praktyk zawodowych dla uczniów szkól średnich w regionie.  Nauczyciele poznają także ofertę edukacyjną Politechniki Bydgoskiej i możliwości współpracy z poszczególnymi wydziałami i jednostkami uczelni.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Na zgłoszenia uczestnictwa czekamy do 18.11.2022 r. Aby się zarejestrować należy kliknąć TUTAJ.

ZAPROSZENIE i PROGRAM

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI

8:00-9:00 Przyjazd i rejestracja uczestników konferencji

MIEJSCE: Aula Auditorium Novum, Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-796 Bydgoszcz