Bal Sportowca 2020
13 stycznia 2020

11 stycznia 2020r. w Restauracji Uniwersyteckiej odbył się XXIII Bal Sportowca.

Podczas Balu podsumowano rok sportowy 2018/2019. Jako uczelnia zajęliśmy:

• 7 miejsce w Typie Uczelni Społeczno-Przyrodniczych w Akademickich Mistrzostwach Polski

• 40 miejsce w klasyfikacji Generalnej w Akademickich Mistrzostwach Polski na 146 startujących Uczelni

• 2 miejsce w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw

Pamiątkowy Puchar za zdobycie drugiego miejsce w regionie na ręce prezesrezes KU AZS UTP dr inż. Magdaleny Banach-Szott złożył prezes Organizacji Środowiskowej woj. kujawsko-pomorskiego Marek Karpiński.

Z rąk prorektora ds. organizacji i ozwoju - dr hab. inż. Dariusza Pańki, prof. uczelni - zostały wręczone pamiątkowe statuetki dla studentów sportowców za wyniki sportowe.

Wśród wyróżnionych studentów znaleźli się: Janka Anna (Jeździectwo), Gietka Agata (Jeździectwo), Wiese Julia (Jeździectwo), Muszyński Adrian (Lekka Atletyka), Kuziemski Jakub (Lekka Atletyka), Słomiński Błażej (Lekka Atletyka), Budziszewski Mirosław (Lekka Atletyka), Szneidrowska Agnieszka (Lekka Atletyka), Szpankiewicz Patrycja (Lekka Atletyka), Chróścińska Paulina (Lekka Atletyka), Wiktoria Ceglarska (Siatkówka), Lewandowska Magdalena (Siatkówka), Granis Ismena (Siatkówka), Kalksztejn Łukasz (Trójbój Siłowy), Niezborała Kornel (Tenis Ziemny).