Honorowy Patronat Rektora UTP dla projektu Maturalnie z NZS
08 marca 2021

Prof. Marek Adamski - Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego - objął Honorowym Patronatem projekt Maturalnie z NZS, co zdecydowanie wpłynie na rangę tego wydarzenia w środowisku lokalnym.

Projekt Maturalnie z NZS dedykowany jest uczniom szkół średnich, którzy już za moment będą zmagać się z egzaminem dojrzałości.

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego przygotowało prelekcje z przedmiotów maturalnych, a także spotkanie z psycholog mgr Katarzyną Stałowską i studentami z Koła Naukowego Kreowania Rozwoju przy Wydziale Zarządzania. Prelekcje zaczęły się 4 marca i trwają do końca miesiąca. Wszystkie spotkania odbywają się zdalnie na platformie MS Teams.