Informacje dla osób przyjętych na studia drugiego stopnia. Semestr letni 2020/2021
22 lutego 2021

Zakończyliśmy rekrutację na studia drugiego stopnia na semestr letni 2020/2021.

Gratulujemy przyjęcia na studia w Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy i dziękujemy za wybranie naszego Uniwersytetu.

Semestr letni rozpoczyna się już jutro, tj. 23 lutego w formie zdalnej (i do 30 marca potrwa w formie zdalnej). W związku z tym oraz trwającą sytuacją epidemiczną i utrudnionym kontakcie osobistym z dziekanatami zobowiązuję do niezwłocznego zapoznania się z tym, co najważniejsze:

Wszystkie osoby przyjęte na studia drugiego stopnia w UTP zobowiązuję do PILNEGO pobrania poniższych dokumentów oraz ich wydrukowanie (lub przepisanie - czytelnie), podpisanie i przesłanie do Uniwersytetu w formie papierowej na adres pocztowy właściwego dziekanatu w terminie do 05.03.2021 r. (piątek):

• ŚLUBOWANIE -> pobierz
  • OŚWIADCZENIE W SPRAWIE OPŁAT ZA USŁUGI EDUKACYJNE -> pobierz
  • WNIOSEK O ELS (wyłącznie studenci przyjęci spoza UTP) -> pobierz

PILNE KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia drugiego stopnia:

• KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia stacjonarne -> pobierz
  • KOMUNIKATY dla osób przyjętych na studia niestacjonarne ->pobierz
  • KLAUZULA RODO -> pobierz
  • Wykaz adresów dziekanatów wydziałów -> pobierz

Szczegóły dotyczące sposobu organizacji semestru letniego 2020/2021 -> pobierz
(pełna treść zarządzenia Z.169.2019.2020 w sprawie organizacji r. a. 2020/2021 (z późn. zm.) jest dostępna na stronie.

PILNE INFORMACJE DLA OSÓB NIEPRZYJĘTYCH na studia drugiego stopnia na SEMESTR LETNI 2020/2021

W związku z nieuruchomieniem kształcenia na wybranym kierunku z powodu zbyt malej liczby zgłoszeń lub niespełnienia zasad postępowania klasyfikacyjnego obowiązującego w rekrutacji na dany kierunek studiów należy złożyć podanie o zwrot opłaty rekrutacyjnej.

Wypełnione oraz podpisane podanie należy zeskanować i wysłać drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@utp.edu.pl

Podanie o zwrot opłaty rekrutacyjnej -> pobierz