IV Kongres Młodej Nauki
12 lutego 2024

Szanowni Państwo,
zapraszamy do wzięcia udziału w IV Kongresie Młodej Nauki, który odbędzie się na Uniwersytecie Gdańskim w dniach 11-13 lipca 2024 roku
Kongres Młodej Nauki jest cykliczną międzynarodową i multidyscyplinarną konferencją naukową. W ramach projektu w kilkudziesięciu panelach młodzi naukowcy mogą zaprezentować wyniki swoich badań, przedyskutować swoje tezy, nawiązać kontakty naukowe. Tematyka wystąpień w ramach konferencji nie jest ograniczona – przewidziane są wystąpienia z zakresu nauk ścisłych, eksperymentalnych, humanistycznych, społecznych i innych.

W konferencji biorą udział studenci, doktoranci oraz pozostali młodzi naukowcy.

W kongresie można wziąć udział jako:

1. Wolny słuchacz – udział bezpłatny (nie jest zapewnione wyżywienie, materiały konferencyjne ani udział w imprezach towarzyszących).
  2. Uczestnik bierny – wymagana jest opłata 420 zł (uczestnik nie wygłasza referatu, ale korzysta ze wszystkich przywilejów płynących z konferencji, tj. wyżywienia, materiałów promocyjnych, imprez towarzyszących etc. Zakwaterowanie w domu studenckim wyniesie w tej opcji 32,40 zł / dobę).
  3. Uczestnik aktywny (prezentacja wyników badań, dzielenie się swoimi tezami i nawiązanie cennych kontaktów naukowych).

Szczegóły dotyczące Kongresu oraz rejestracji znajdą Państwo na stronie internetowej

W przypadku pytań organizatorzy pozostają do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail kongresmlodejnauki@ug.edu.pl oraz telefonicznie pod numerem 725 992 266.