Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki
07 lipca 2017

Uprzejmie informujemy, że Główny Urząd Statystyczny ogłosił konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki. Do konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie oraz prace doktorskie z zakresu statystyki, obronione na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych w roku akademickim 2015/2016, które uzyskały pozytywną ocenę.

Prace konkursowe mogą zgłaszać samodzielnie autorzy prac, uczelnie lub promotorzy prac, za zgodą autora bądź autorów.

Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 16 października 2017 roku.

Laureaci trzech najlepszych prac magisterskich otrzymają nagrody:
• I miejsce – nagroda 5.000 zł,
• II miejsce – nagroda 3.000 zł,
• III miejsce – nagroda 2.000 zł.

Laureaci trzech najlepszych prac doktorskich otrzymają nagrody:
• I miejsce – nagroda 10.000 zł,
• II miejsce – nagroda 7.000 zł,
• III miejsce – nagroda 5.000 zł.

Szczegóły dotyczące konkursu odnaleźć można na stronie internetowej pod adresem: http://bip.stat.gov.pl/ogloszenia/konkurs-na-prace-magisterska-i-doktorska-z-zakresu-statystyki/.

Wszelkie zapytania dotyczące konkursu prosimy kierować na adres: konkurspraca@stat.gov.pl.