Księgowi jutra
19 grudnia 2019

16 grudnia w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu KSIĘGOWI JUTRA.

Konkurs organizowany jest przez ZSEA wspólnie z Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego oraz Oddziałem Okręgowym w Bydgoszczy Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W konkursie wzięło udział 11 szkół ponadgimnazjalnych z regionu województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Nagrody ufundował Wydział Zarządzania oraz Stowarzyszenie Księgowych. Wykład dla opiekunów uczniów oraz zaproszonych gości na temat „Pieniądz – jego historia, ewolucja i znaczenie w globalnym świcie” wygłosił dr Paweł Modrzyński.

Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie:

• I miejsce - Claudia Zajączkowska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

• II miejsce - Sara Kosiecka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie

• III miejsce - Weronika Gołaszewska z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszcz

• IV miejsce - Dominika Sass z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu

• V miejsce - Marcin Rumiński z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Toruniu

W klasyfikacji drużynowej nagrodzone zostały następujące szkoły:

• I miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych w Toruniu

• II miejsce - Zespół Szkół Ekonomicznych w Tczewie

• III miejsce - Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych w Bydgoszczy

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!