PL

EN

Medalowe sztafety PBŚ
11 lipca 2022

10 lipca 2022 roku w Bydgoszczy w ramach Enea Bydgoszcz Triathlon odbyły się AKADEMICKIE MISTRZOSTWA O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ w triathlonie na dystansie 1/8 sztafet MIX i 1/8 indywidualnie K i M.

Oto wyniki!

• W kategorii AKADEMICKIE MISTRZOSTWA O PUCHAR REKTORA POLITECHNIKI BYDGOSKIEJ 1/8 sztafeta MIX:
    • I miejsce - AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1 (Daria Olbińska, Przemek Kozłowski, Przemek Obara)
    • II miejsce - AZS ZUT SZCZECIN ( Anna Popiel, Konrad Konasiuk, Piotr Zawarski)
    • III miejsce - AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 2 (Maja Grabowska, Patryk Jańczak, Dawid Konowalski)
  • W kategorii 1/8 sztafeta MIX OPEN:
    • III miejsce - AZS ZUT SZCZECIN ( Anna Popiel, Konrad Konasiuk, Piotr Zawarski)
  • W kategorii 1/8 sztafet OPEN:
    • Nasza sztafeta AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 1 (Daria Olbińska, Przemek Kozłowski, Przemek Obara) zajęła III miejsce ustępując miejsca dwóm sztafetom męskim.
    • Sztafecie AZS POLITECHNIKA BYDGOSKA 3 (Piotr Rogalski, Gosia Czaplicka, Szymon Betlewski) mimo walki nie udało się wywalczyć miejsca medalowego.
    • Sztafeta POLITECHNIKA BYDGOSKA składająca się z pracowników (Adam Dahms SWFiS, Szymon Różański kierownik Biura Rektora, Maciej Dutkiewicz dziekan WBAiIŚ) zajęli wysokie 7 miejsce w kat. 1/8 sztafet męskich.