„Nowoczesna gospodarka” na UTP
28 lutego 2020

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy oraz Urząd Marszałkowski serdecznie zaprasza na panel branżowy pod nazwą „Nowoczesna gospodarka”, który odbędzie 5 marca 2020 r. o godzinie 10:00.

Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Marszałkowski na terenie naszej uczelni - Regionalne Centrum Innowacyjności - sala nr C 8 - Al. Profesora Sylwestra Kaliskiego 7.

Na panelu będzie można zapoznać się oraz przede wszystkim zabrać głos w dyskusji w zakresie nowej Strategii rozwoju województwa kujawsko-pomorskiego do 2030 roku, a więc bardzo ważnym dokumentem, który wyznaczać będzie aktualne kierunki rozwoju naszego regionu.

Zapraszamy jak najszersze grono partnerów społeczno-gospodarczych, przedstawicieli środowisk samorządowych i naukowych do współtworzenia tego regionalnego, strategicznego dokumentu!

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie chęci uczestnictwa w pracach panelu do 3 marca 2020 r. na adres j.stys@kujawsko-pomorskie.pl, tel 566218332.

Panel nowoczesna gospodarka_wnioski cz.1.

SRW 2030 Prezentacja na Panele GOSPODARKA.