Odbyły się warsztaty Canva
01 kwietnia 2023

W dniach 27.03.- 30.03.2023 r. w ramach realizacji projektu pt. „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni" odbyło się szkolenie dotyczące wykorzystania w dydaktyce mmożliwosci Canva. Szkolenie poprowadziła mgr mgr Kinga Raatz. Podczas szkolenia poruszono następujace kwestie: 1. Podstawy korzystania z programu Canva (funkcje dostępne płatnie i bezpłatnie); 2. Omówienie szablonów i bezpłatnych zasobów; 3. Praca indywidualna i zespołowa z programem; 4. Tworzenie zespołu i wspólna edycja przykładowego dokumentu Canva Doc (wstępne omówienie funkcji przycisku +); 5. Tworzenie tabel i wykresów w dokumencie Canva Doc; 6. Tworzenie prezentacji i dodawanie audio / video / omówienia (tworzenie tzw. talking presentaion); 7. Tworzenie mapy myśli i dodawanie elementów dostępnych w zakładce „Elementy”; 8. Korzystanie z niektórych aplikacji dostępnych w zakładce „Aplikacje”2.