Odbyły się warsztaty Genially
20 kwietnia 2023

W dniach 17.04-19.04.2023 r. w ramach realizacji projektu pt. „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni" odbyło się szkolenie dotyczące wykorzystania w dydaktyce możliwości Genielly. Szkolenie poprowadziła mgr Kinga Raatz.
Podczas szkolenia poruszono następujące kwestie: prezentacja autorskich projektów i omówienie interaktywnych elementów; przegląd różnych rodzajów prezentacji i ich omówienie; elementy grywalizacji dostępne w programie Genially; korzystanie z zakładki „Inspiracja”; tworzenie interaktywnego obrazu (dodawanie zdjęć, nagrań i video); korzystanie z tzw. inteligentnych bloków (tabele i wykresy); tworzenie prezentacji, w tym również video prezentacji; tworzenie interaktywnych gier i quizów;  tworzenie list kontrolnych i plannera.