Odbyły się warsztaty Mentimeter
29 marca 2023

W dniach 27.03-29.03 w ramach realizacji projektu pt. „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni" odbyło się szkolenie dotyczące wykorzystania w dydaktyce mmożliwosci Mentimetera. Szkolenie poprowadziła mgr Zofia Heliasz. Podczas szkolenia poruszono następujace kwestie: 1. prezentacja tradycyjna a prezentacja interaktywna;2.  rodzaje slajdów Mentimeter i najważniejsze różnice między nimi; 3. zastosowanie Mentimeter dla różnych form zajęć i ich etapów; tworzenie prezentacji  dla każdego rodzaju slajdów: ankieta, quiz, treść; 4. importowanie dokumentów i prezentacji do Mentimeter; tworzenie szablonów i praca w grupie na wspólnej prezentacji; 5. udostępnianie prezentacji i jej odtwarzanie w trakcie zajęć; eksportowanie wyników  ankiet i quizów.