Odbyły się warsztaty Quizlet
05 kwietnia 2023

W dniach 3.04-5.04.2023 r. w ramach realizacji projektu pt. „Doskonałość Dydaktyczna Uczelni" odbyło się szkolenie dotyczące wykorzystania w dydaktyce mmożliwosci Quizleta. Szkolenie poprowadziła mgr Edyta Krajewska. Podczas szkolenia poruszono następujace kwestie: 1. Fiszki: nie, tylko dla aspirujących poliglotów; 2. Czego się spodziewać: materiałów: oryginalne klasy; zestawy; foldery oraz rozwiązania ekspertów & jak można z nich korzystać: samodzielnie oraz w grupach, po obu stronach biurka; 3. Tworzenie: zestawów; klas, folderów; edycja zestawów już istniejących; 4. Współtworzenie/-dzielnie zestawów; Kto (naj)lepszy: w drużynie i indywidualnie (Classic Live; Checkpoint); 5.  Kto (naj)lepszy: sprawdzanie postępów w opanowaniu materiału zawartego w zestawach; 6. Smartfon: Twój sprzymierzeniec (także) tutaj!.