Politechnika Bydgoska jak zwykle na Enea Bydgoszcz Triathlon i nie tylko…
30 marca 2023

29 marca 2023 roku JM Rektor - prof. Marek Adamski - po raz kolejny „sformalizował” trwającą od 3 lat współpracę z Enea Bydgoszcz Triathlon.

Podpisana w tym roku umowa poszerza obszar współpracy o ENEA Żnin Triathlon 28 maja 2023 r. - będziemy zarówno w Bydgoszczy 7-9 lipca 2023 na największych zawodach triathlonowych w kraju, jak i w Żninie.

Jak co roku podczas imprezy odbędą się Studenckie Mistrzostwa Polski sztafet oraz indywidualnie w triathlonie na dystansie 1/8 sprint o Puchar JM Rektora Politechniki Bydgoskiej.

Nowym akcentem w naszych działaniach będzie wydanie limitowanej, unikatowej serii ubiorów i gadżetów triathlonowych zaprojektowanych przez zwycięzcę konkursu trwającego na Wydziale Sztuk Projektowych PBŚ.

Do zobaczenie na starcie! Więcej na stronie.