Pozytywna ocena dla Rolnictwa WRiB!
17 września 2021

8.09.2021 roku Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej wydało ocenę POZYTYWNĄ dla kierunku ROLNICTWO prowadzonego na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii na poziomie studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej stwierdza również, że proces kształcenia realizowany na Politechnice Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich umożliwia studentom osiągniecie założonych efektów uczenia się dla studiów pierwszego i drugiego stopnia o profilu ogólnoakademickim.

Wszystkie kryteria oceny programowej zostały spełnione, co świadczy o wysokiej jakości kształcenia.

Gratulujemy wszystkim zaangażowanym w rozwój kierunku Rolnictwo na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii!