Stypendia MEiN dla naszych studentek!
04 kwietnia 2022

Z przyjemnością informujemy, że trzy studentki Politechniki Bydgoskiej uzyskały stypendia MEiN dla studentów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe.
Łącznie 432 studentów otrzymało stypendia Ministra Edukacji i Nauki za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe. Kandydatury studentów z całej Polski ocenił zespół ekspertów reprezentujących różne dziedziny nauki i sztuki. Do MEiN wpłynęło 944 wniosków w tej sprawie. Laureaci otrzymają wyróżnienie finansowe w wysokości 17 tys. zł.

Stypendia otrzymały:
Karolina Wanda Błaszczyk - Wydział Rolnictwa i Biotechnologii - kierunek rolnictwo
Inez Hinczewska - Wydział Sztuk Projektowych - kierunek wzornictwo
Martyna Maria Tarczewska - Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki - kierunek informatyka stosowana

Serdecznie gratulujemy!