Stypendium ENERGA-OPERATOR SA dla studentów PBŚ
21 grudnia 2021

Miło nam poinformować, że w III edycji konkursu stypendialnego ENERGA-OPERATOR SA stypendia otrzymało dwóch studentów V semestru kierunku energetyka - Patryk Leda i Kacper Klejna.

Kierunek energetyka jest prowadzony na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki Politechniki Bydgoskiej. Stypendyści będą otrzymywać przez 15 miesięcy stypendium w kwocie 2500 zł.

Konkurs organizowany jest corocznie i przeznaczony jest dla studentów V semestru studiów I stopnia na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki, kierunków elektrotechnika oraz energetyka. Dla wybranych studentów ENERGA-OPERATOR SA przewiduje ciekawe praktyki i płatne staże, dla naszych najlepszych stypendystów zaś - czekają miejsca pracy.

Gratulujemy!