Tydzień Kariery PSSE
02 marca 2021

Od 8 do 12 marca 2021 roku odbędzie się Tydzień Kariery PSSE na kujawsko-pomorskich uczelniach.

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna wraz z uczelniami wyższymi naszego regionu serdecznie zaprasza studentów i absolwentów do udziału w spotkaniach online z przedsiębiorstwami prowadzącymi działalność na terenie Strefy. Podczas Tygodnia Kariery codziennie można spotkać się z potencjalnymi pracodawcami, zapoznać się z ich działalnością, a także z ofertami praktyk, staży i pracy. Dodatkowo w ramach Tygodnia Kariery odbędzie się warsztat „Rekrutacja od podstaw – start dla młodych”, w czasie którego eksperci z Agencji Pracy Gi Group udzielą praktycznych porad niezbędnych w stawianiu pierwszych kroków na ścieżce kariery. Osoby zainteresowane poznaniem m.in. specyfiki pracy firmy projektowej z branży energetyki wiatrowej i sektora morskiego będą mogły spotkać się z projektantami z firmy Global Maritime.

Wszystkie spotkania realizowane są online na platformie Microsoft Teams. Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Rozkład jazdy otwartych spotkań dla studentów z firmami już wkrótce.