Walne Zebranie Członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów
21 maja 2020

16 maja odbyło się Walne Zebranie Członków Niezależnego Zrzeszenia Studentów. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w roku - to moment podsumowania projektów oraz wybory nowego zarządu. Tegoroczne WZC po raz pierwszy odbyło się online.
Wszyscy członkowie Zarządu kadencji 2019/2020 otrzymali absolutorium.

Nowy Zarząd NZS UTP na kadencję 2020/2021 prezentuje się następująco:

• Przewodniczący - Krzysztof Maziarczyk,
  • Sekretarz - Joanna Krukiewicz,
  • Wiceprzewodniczący ds. Finansów - Piotr Krause.

Pełnomocnicy, którzy będą opiekowali się odpowiednimi sekcjami:

• ds. PR - Agata Karczewska,
  • ds. HR - Bartek Sołdan.

W skład Uczelnianej Komisji Rewizyjnej wchodzą:

• Przewodniczący - Wojciech Wiśniewski,
  • Wiceprzewodnicząca - Sonia Ziółkowska,
  • Sekretarz - Bartek Sołdan.

Członkostwa NZS UTP otrzymali:

• Robert Głośnicki,
  • Kamil Kądziołka,
  • Agnieszka Marszałek,
  • Walter Modrak,
  • Aleksandra Tomasiewicz.

Honorowe Członkostwo NZS UTP otrzymała Hanna Wojciechowska.

W organizacji bardzo ważną funkcję pełni przewodniczący. Na kadencję 2020/2021 wybrano Krzysztofa Maziarczyka. Jest on studentem Informatyki stosowanej na Wydziale Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki. Do Niezależnego Zrzeszenia Studentów dołączył w październiku 2018 roku. Ta decyzja miała bardzo pozytywny wpływ na jego życie. Dzięki organizacji studenckiej NZS UTP dużo się nauczyłem. Między innymi współpracy z ludźmi oraz tego, jak rozwijać swoje umiejętności. Przez te dwa lata miałem przyjemność poznać fantastycznych ludzi z całego kraju. Moim głównym zadaniem do tej pory było pozyskiwanie partnerów i jestem pewien, że ta umiejętność przyda się w mojej dalszej karierze zawodowej. Bardzo cieszę się z objętej funkcji przewodniczącego i mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie i całej organizacji bardzo owocny i pełen sukcesów. - mówi Krzysztof Maziarczyk.

Gratulujemy!