Wernisaż wystawy poplenerowej
16 listopada 2022

Zimny listopad skłania nas do wspomnień związanych z ciepłymi słonecznymi dniami. Takie wspomnienia wracają intensywnie, gdy ogląda się zdjęcia i malarskie pejzaże z letnich plenerów.

Takie słoneczne wspomnienia proponują studenci II roku kierunku Architektura Wnętrz PBS, którzy zapraszają na wernisaż wystawy poplenerowej z Jarosławca. W trakcie majowego pleneru studenci pod kierunkiem Agnieszki Walther i Piotra Tołoczko rysowali i malowali pejzaże morskie, drzewa, architekturę Jarosławca i obiekty muzealne architektury pomorskiej w Swołowie. Na wystawie zostaną zaprezentowane wszystkie prace powstałe na plenerze i zdjęcia, które podkreślają charakter pracy artystycznej w plenerze.

Serdecznie zapraszamy w czwartek 17 listopada na godzinę 12.00 do galerii 3.1 (budynek I).