Wizyta w Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego
21 marca 2023

W ramach wymiany dobrych praktyk w dniach 20.03.2023 r. odbył się wyjazd studyjny personelu projektu „Doskonałość dydaktyczna uczelni”: dr inż. Marcina Drechnego prof. PBŚ, dr inż. Grażyny Gozdeckiej, prof. PBŚ, dr  Kachel, dr Katarzyny Marszałek, mgr Joanny Górzyńskiej, dr Dominiki Muszyńskiej-Jeleszyńskiej) oraz kadry wspierającej proces kształcenia w Politechnice (mgr Małgorzaty Andrzejewskiej, mgr inż. Szymona Rybińskiego). Jednodniowy wyjazd obejmował wizytę w Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu (CDDiT) Uniwersytetu Gdańskiego. Z CDDiT podczas spotkania reprezentowały: dr Ewa Szymczak – Dyrektor Centrum, dr Beata Karpińska-Musiał – Zastępca Dyrektor Centrum oraz mgr Monika Bębenek, mgr Anna Osińska- z Zespołu Specjalistów Biura Jakości Kształcenia.