Współpraca PBŚ z firmą Lacpol
19 lutego 2024

JM Rektor Politechniki Bydgoskiej podpisał 19 lutego porozumienie o współpracy z Przedsiębiorstwem Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich “LACPOL” Sp. z o.o.

W spotkaniu uczestniczyli: Dziekan Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Politechniki Bydgoskiej - dr hab. inż. Jolanta Tomaszewska, prof. PBŚ; Prodziekan ds. Kształcenia i Spraw Studenckich - dr inż. Grażyna Gozdecka, prof. PBŚ oraz Dziekan Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki - dr inż. Tomasz Marciniak. Natomiast firmę Lacpol reprezentowali: Prezes PHZSM Lacpol - Adam Grabowski, Kierownik Zarządzania Zasobami Ludzkimi - Agnieszka Kleszczewska, a także Doradca Zarządu Grupy Polmlek ds. mediów i komunikacji - Łukasz Spisak.