Wymiana dobrych praktyk z Uniwersytetem Jagiellońskim
11 marca 2023

W dniu 10.03.2023 roku w ramach wymiany dobrych praktyk z Uniwersytetem Jagiellońskim odbyło się spotkanie “Nobody is perfect - Nobody is born a teacher. Rozwój kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich”. Podczas którego prelegentki: dr Iwona Maciejowska, prof. UJ, Dr hab. Anna Sajdak-Burska, prof. UJ zaprezentowały rozwiązania międzynarodowe i polskie stosowane na uczelniach wyższych. W spotkaniu wzięli udział Przewodniczący i członkowie: Uczelnianego Zespołu ds. Jakości Kształcenia, Wydziałowych zespołów ds. Jakości Kształcenia, Rad Programowych oraz Prodziekani ds. Kształcenia spraw studenckich i Kierownicy jednostek: Studium Praktyk Studenckich, Działu Kształcenia Profesjonalnego. W spotkaniu wzięło udział 57 osób.