Wystawa „Źródła - wpływy, dopływy – ujścia”
25 września 2017

26 września o godz. 17:00 w Galerii Innowacji UTP w Regionalnym Centrum Innowacyjności otwarta została wystawa „Źródła - wpływy, dopływy – ujścia”, która jest efektem projektu integracji międzypokoleniowej przez sztukę. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z wydarzenia.

Na wystawie są eksponowane prace plastyczne i fotografie uczestników projektu – seniorów i dzieci, które powstały pod kierunkiem prof. UTP     Anny Bochenek i w wyniku warsztatów prowadzonych przez Dorotę Nowak – aktorkę, reżysera i pedagoga teatralnego. Projekt, w którym Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy jest partnerem, finansowany jest ze środków Województwa Kujawsko-Pomorskiego i kierowany przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Seniora.