Znamy tegorocznych zwycięzców Wojny Robotów miniSUMO!
08 maja 2017

FINALIŚCI
1. Zespół Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy. Robot “Skrzydlata Świnia”
2. Zespół Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich w Grudziądzu. Robot “Mechatron2
3. I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku. Robot “Dolores”
4. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu. Robot “Konstantynopolitańczykowianeczka”

LAUREACI pozostałych nagród
1. Nagroda Rektora UTP: Zespół Szkół Technicznych im. J.J. Śniadeckich w Grudziądzu
2. Nagroda Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego: Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz. (Robot “Skrzydlata Świnia”)
3. Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy: Olaf Imiołek (Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego – Warszawa)
4. Nagroda Prezydenta Miasta Bydgoszczy: Olaf Imiołek (Szkoła Podstawowa nr 66 im. ks. Juliana Chrościckiego – Warszawa)
5. Nagroda Akademii Wynalazców: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. dr. Juliana Gerpe – Łabiszyn. (Robot “LIBBOT”)
6. Nagroda Dziekana Wydziału Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki UTP: Zespół Szkół Elektronicznych – Bydgoszcz. (Robot “BulgulatorDoHydrowodoTargacza”)

Wyniki rozgrywek i półfinałów poniżej
– rozgrywki Grupy 1-4, Grupy 5-6, Grupy 7-10
– półfinały link

Za rok 11.edycja! do zobaczenia!