Absolwent UTP w finale konkursu na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym
18 grudnia 2017

7 grudnia 2017 roku w Warszawskim Domu Technika NOT odbyła się uroczysta gala podsumowująca XVII edycję Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym, nad którą objął Honorowy Patronat Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Konkurs zorganizowany został przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.

Do finałowego etapu konkursu zakwalifikowana została praca absolwenta UTP Damiana Małkowskiego pt. "Projekt i realizacja modułowej formy wtryskowej do wytwarzania wyprasek o zmiennych cechach geometrycznych", wykonana pod kierunkiem prof. dr. hab. inż. Marka Bielińskiego, na Wydziale Inżynierii Mechanicznej.

Gratulujemy!