Bajkowa Bydgoszcz online dla najmłodszych
01 czerwca 2020

Z okazji Dnia Dziecka Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy przygotowuje ósmą odsłonę „BAJKOWEJ BYDGOSZCZY”, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych w naszym mieście.

Tegoroczna edycja w związku z sytuacją pandemiczną odbędzie się w wersji online.
Podczas tegorocznej odsłony "E-Bajkowej Bydgoszczy” wysłuchamy bajkowych melodii dla najmłodszych, młodych, starszych i najstarszych. Nie zabraknie wspólnego tańca - Zumby Kids. Jedną z niespodzianek będzie przeniesienie wszystkich do Bajkowej Krainy, w której rządzą bańki mydlane w wykonaniu Inny Biliaievej finalistki w programie "Mam talent”.
Wśród zaproszonych gości będzie Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Zbigniew Ostrowski, Prezydent Miasta Bydgoszczy - Rafał Bruski, Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy - Iwona Waszkiewicz oraz organizator wydarzenia Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy - prof. Tomasz Topoliński.

Emisja głównego materiału e-Bajkowej Bydgoszczy odbędzie się 7 czerwca o godz. 12.00.