Design thinking, co to takiego? - podsumowanie
03 stycznia 2019

18 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie ze specjalistką z Doliny Krzemowej dr Katarzyną Bachnik.

W spotkaniu uczestniczył również Jacek Błażejewski, Pełnomocnik Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego ds. rozwoju gospodarczego oraz Marta Zucker autorka książek o sukcesie polskich start-upów.
Wykład i warsztaty dotyczyły zagadnienia design thinking. Natomiast spotkanie z przedsiębiorcami i studentami dotyczyło tematyki: „Jakie umiejętności miękkie są niezbędne w Dolinie Krzemowej, by odnieść sukces? Komunikacja, kreatywność, inteligencja kulturowa, nastawienie?”.
Spotkanie organizowane jest w ramach projektu pod nazwą „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”. Jest to nowa inicjatywa realizowana przez samorząd województwa kujawsko-pomorskiego we współpracy z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Uniwersytetem Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy.
W spotkaniu licznie uczestniczyli przedstawiciele społeczności akademickiej naszej Uczelni.

{gallery}aktualnosci/aktualnosci_2018/designthinking{/gallery}